logg inn eller søk:
Album Filmer Arkivet

Hederlig omtale til Meeks UB

Dagfinn Våge 17. mars 2011
Årets ungdomsbedrifter (UB) deltok i en rekke ulike konkurranser på UE Rogalands Entreprenørskapsdag 2011. Fra Lundeneset vgs var det mediebedriften Meeks UB som oppnådde de beste resultatene med hederlig omtale av web-siden og reklamefilmen.
345
Salgssjefen i Meeks UB, gjorde en hederlig innsats på standen i Stavanger Forum

Da mange av fylkets 70 ulike UB er dyktige på sine ulike fagområder, ble det kvalitativt krevende å nå helt til topps i konkonkurransene.

Alle 3 ungdomsbedriftene fra Lundeneset vgs deltok i konkurransene om beste utstillingsstand og beste selger, samt beste forretningsplan, uten å komme til topps blant de 2-3 beste som premieres i hver kategori. Men som dere ser av fotoene var våre 3 UB flinke til å utforme sine utstillingsstander, i Stavanger Forum (IMI-kirken). De andre kategoriene som noen av våre UB deltok i, var Beste logo, Beste brosjyre, Beste regnskap, Beste Forretningsplan og Beste UB, samt Beste webside og Beste reklamefilm. De 2 sistnevnte var de vi gjorde det best i dette året, med hensyn til ovennevnte hederlige omtale for Meeks UB.

Vedlagt finner dere også foto fra standene til Creo UB og Roflmao UB. I tillegg er det lagt ut foto i et eget album med tittelen Entreprenørskapsdagen 2011, der dere kan se flere foto fra rigging av standene og premieutdelingene i noen av de ovenstående kategorier.

Se bilder fra entreprenørskapsdagen her!

Vedlegg:

Nyheter fra lvs.no

Her finner du de siste nyhetene fra lvs.no.
Abonner på nyheter fra lvs (RSS)

Follow_on_twitter_small   Follow_on_facebook_small

De 10 neste hendelsene